Tomji

Cześć!

 

Z tej strony Tomek Januszewski, prowadzę treningi personalne na siłowni, rozpisuję plany treningowe, prowadzę konsultacje online a także diety, robię metamorfozę ubraniową dla mężczyzn, pomagam kobietom i mężczyznom w relacjach damsko-męskich. Prowadzę kanał na youtube, profil na instagramie oraz fanpage. Pomogłem już wielu osobom, którzy teraz są znacznie szczęśliwsi a z czasem współpracy stali się dla mnie również bliższymi osobami.

 

Jestem osobą ambitną i pragmatyczną. Staram się jak najskuteczniej wykorzystywać czas. Najważniejsze dla mnie są efekty zarówno u mnie jak i u klientów. Cieszy mnie jeśli mogę komuś ulepszyć jego/jej samego/samą siebie.

 

Relacje damsko-męskie

 

Od małego interesowały mnie zależności i różnice w zachowaniach a także myśleniu i postrzeganiu świata przez kobiety i mężczyzn. Z czasem uczyłem się na własnych błędach i błędach znajomych oraz dochodziłem do wielu różnych wniosków.

 

Przeczytałem setki książek, wątków na forach, artykułów, byłem na szkoleniach(sam też je prowadziłem), oglądałem materiały wideo a także czytałem badania na temat relacji damsko-męskich, psychologii, socjologii, umiejętności miękkich, NLP, rozwoju osobistego, mowy ciała i mikroekspresji twarzy. Uczestniczyłem również w wielu szkoleniach i sam takowe prowadzę i prowadziłem.

 

Współpracowałem również z Piotrem Tymochowiczem(prowadził kampanię polityczną/marketingową oraz tworzył wizerunek Andrzeja Leppera, Janusza Palikota czy Zbigniewa Stonogi). Co prawda w wielu rzeczach nie zgadzam się z Panem Piotrem jeśli chodzi o politykę, ale współpraca polegała na organizacji i prowadzeniu szkoleń z umiejętności miękkich, mowy ciała, mikroekspresji twarzy, NLP, socjotechnik czy wywieraniu wpływu na ludzi i w kreowaniu wizerunku w mediach polityków, ale też celebrytów.

 

Pomogłem wielu ludziom w sferze damsko-męskiej. Każdy człowiek jest inny i każdy co innego potrzebuje zmienić, żeby mieć lepsze kontakty damsko-męskie.

 

Jeśli chcesz  dowiedzieć sie więcej na ten temat zajrzyj do działu: Relacje damsko-męskie

 

Stylizacja męska

 

Parę lat temu byłem modelem i ubierałem różne stylizacje do pokazów. Bardzo rożne style. Można sie tam nauczyć jak łączyć ubrania, jak patrzeć na to żeby sie ubierać. Ja jednak wychodzę z założenia, żeby tak się ubierać, aby samemu się dobrze w czymś czuć i podobać się sobie, ale również płci przeciwnej i ludziom,, którzy nas otaczają.

 

Jestem stylistą od paru lat. Dopasowuję styl do klienta po ówczesnym umówieniu jakie mamy założone cele. Miałem wielu klientów z którymi utrzymuję kontakt i co jakiś czas wracają, jeśli chcą coś zmienić.

 

Na bieżąco śledzę trendy na forach zagranicznych i polskich w artykułach, materiałach wideo oraz widzę co się wybija w social mediach. Nie jest to wygląd z wybiegu dla modeli, gdyż tak jest dużo przesadzonych kompletów ubrań. Zawsze dobieram również fryzurę i zarost czy okulary do kształtu twarzy a krój ubrań do kształtu sylwetki. Uwzględniam również najnowszy podział na typy urody przy kolorystyce outfitu.

 

Wielu klientów wraca do mnie z pozytywnym feedbackiem-dostając komplementy od kobiet czy w pracy.

 

Jeśli interesuje Cie coś więcej na temat ubierania sie u mężczyzn zobacz dzial: Stylizacja.

 

Trening

 

Na siłownię chodzę już 12 lat. Lubię tam spędzać czas. Prowadzę treningi personalne oraz grupowe z ludźmi od paru lat. Pomogłem w wielu przemianach: przy zredukowaniu tłuszczu, przy zbudowaniu masy mięśniowej także wielu moich podopiecznych ma ze mną zajęcia prozdrowotne.

 

Od małego interesowałem się sportem. Grałem w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, piłkę ręczną, uprawiałem jogging, pływałem. Uważam, ze dużo mi to dało przy późniejszym chodzeniu na siłownię.

 

Przeczytałem wiele książek, wątków na forach, artykułów, jeździłem na szkolenia. Oglądałem materiały wideo a także czytałem badania na temat tego co działa a tego co nie działa na ludzki organizm. Pod względem treningu, diety czy suplementacji. Jestem na bieżąco z aktualnymi badaniami.

 

Układam plany treningowe, diety, oraz prowadzę konsultacje online a także treningi personalne oraz treningi dla par czy grupowe.

 

Jeśli chcesz sie dowiedzieć więcej na temat treningu/planu treningowego/diety to zobacz dzial: Trening.

 

Super, ze przeczytałeś/aś wszystko!

 

Mam nadzieję, że Ciebie zaciekawiłem i zapraszam dalej do konkretnego działu na stronie :)

© 2019 Tomji.pl • Wszystkie prawa zastrzeżone